WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE

• Zawody powiatowo - rejonowe w łyżwiarstwie szybkim

Dnia 20.12.2017r. reprezentacja SSP 19 brała udział w "Zawodach powiatowo - rejonowych w łyżwiarstwie szybkim". Drużyna chłopców w składzie: Sokół Mateusz, Dworok Bartłomiej, Nogaj Maksymilian, Gardynik Kacper, Łaski Łukasz zdobyła tytuł wicemistrza miasta i rejonu. Reprezentacja dziewcząt zajęła VII miejsce.

• Miejskie Igrzyska w Minikoszykówce Dziewcząt

W dniu 19.12.2017r. w naszej szkole zostały rozegrane "Miejskie Igrzyska w Minikoszykówce Dziewcząt". W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół: SSP 19, SP 35, SP 1. Zwycięzcą turnieju została SSP 19, wygrywając z SP 35 26-12 oraz SP1 41-4. Zajmując I miejsce nasza reprezentacja zapewniła sobie udział w rozgrywkach rejonowych.
    Skład reprezentacji dziewcząt:
    Witkowska Iga, Łebek Aleksandra, Papkala Anna, Soboń Agata, Damek Martyna, Waluga Oliwia, Piątek Karolina, Andrzejewska Amelia, Volkert Julia, Baj Anna, Lipińska Martyna, Otok Aleksandra, Szymala Kornelia.

• II miejsce w miejskich sztafetowych biegach przełajowych

Uczennice szkoły podstawowej w składzie Witkowska Iga, Daria Lisowska , Amelia Andrzejewska, Papkala Aleksandra, Łebek Anna, Baj Anna ,  Kiraga Kinga i Szołtysek Oliwia zajęły 2 miejsce w miejskich sztafetowych biegach przełajowych i dostały się do etapu rejonowego. Dnia 20.10.2017r w Łaziskach dziewczynki rywalizowały z 6  szkołami  z Bierunia, Mikołowa, Lędzin, Tychów, Ornontowic, Łazisk i ukończyły rywalizacje na 3 miejscu. Gratulujemy!